Biała szałwia – oczyszczanie osób

Medycyna naturalna i wykorzystanie mocy roślin to bardzo ważne działania, które pozytywnie wpływają zarówno na zdrowie, jak i sferę duchowo – emocjonalną każdego człowieka. Jednym z popularnych rytuałów jest okadzanie z wykorzystaniem Białej Szałwii. Czy charakteryzuje się ta magiczna roślina? Jakie posiada właściwości magiczne? Biała Szałwia – oczyszczanie osób i pomieszczeń. Na czym polega terapia?

Właściwości Białego Mędrca

Biały Mędrzec, bo tak też nazywana jest roślina, to wywodzące się z Kalifornii pnącze, które zajmuje czołowe miejsce w seansach duchowych, a także podczas terapii z wykorzystaniem medycyny naturalnej. Jej niezwykłe właściwości pozytywnie wpływają zarówno na cechy zdrowotne organizmu, rozwój, proces leczniczy, a przede wszystkim sferę emocjonalną, duchową czy psychiczną. Wśród najważniejszych właściwości i zadań należących rośliny należy wymienić:

– oczyszczanie atmosfery ze złej i nieprzyjaznej aury, 

– wypędzanie złych mocy i duchów, 

– ochrona przed energetycznymi wampirami, 

– ograniczenie bólu, 

– poprawa funkcjonowania organizmu – wpływ na układ oddechowy, pokarmowy, 

– pomoc w depresji, 

– łagodzenie bóli menstruacyjnych, 

– zapobieganie powstawaniu stanów zapalnych, 

– wiele innych. 

Biała szałwia – oczyszczanie osób

Oczyszczanie osób za pomocą białej szałwii to zabiegi, które działają kojąco, są przyjemne, relaksujące, jak również korzystanie wpływają na umysł człowieka. Wytworzona woń oraz dym wypędza złe moce, jak również pozwala oczyścić się z nieprzyjemnych, szkodzących życiu i zdrowi myśli. Rytuał ten przeprowadzony powinien być w konkretnej intencji, która jest głównym celem okadzania. 

Biała szałwia – oczyszczanie osób:

Rytuał powinien być przeprowadzony zgodnie z ustalonymi zasadami. Przed rozpoczęciem zabiegu należy umyć ciało, wysuszyć je i wstępnie otrzepać ze złych emocji. Kolejno podczas działań należy na głos wymówić prośby i intencje, które kierowane są do Anioła opiekuna. Kadzenie należy odprawiać w odpowiednim kierunku. Proces ten należy rozpocząć od zapalenia liści szałwii. Po kilku – kilkunastu sekundach zagasić ogień, pozostawiając wydobywający się z kadzidła dym.  Oczyszczanie powinno odbywać się z góry na dół, a następnie po bokach odbiorcy. Główne czakry należy odymić, kierując roślinę ruchem okrężnym, zakreślając lewostronne koła. Zwyczajem jest siedmiokrotne wykonanie opisanej czynności. W końcowej części rytuału należy zgasić kadzidło, a także wyrazić wdzięczność za możliwość wygonienia złych mocy i duchów z ciała. 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one + 11 =